067 232 78 81

UA

067 232 78 81

UA

ТОВ «ЛИТЕР-ІКТ»

виробник та системний інтегратор сучасних рішень в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для освіти та навчання з 30-річним досвідом

Ми змінюємо принципи і підходи до сучасного навчання в школах, щоб українські діти навчалися в освітньому середовищі світового рівня. Наші системи та рішення дозволяють застосовувати сучасні технології навчання, роблячи урок легким і цікавим.
Скориставшись нашим досвідом Ви отримаєте:
Провідні інтерактивні технології:● Інтерактивні панелі SMART, HCTek, NewLine;● Інтерактивні системи SMART Board з короткофокусними проекторами;● Програмне забезпечення для інтерактивного навчання SMART Learning Suite.
Педагогічну технологію змішаного навчання:● Хмарна система для спільного навчання Microsoft Teams, Office 365;● Персональні пристрої учнів;● Нова організація класної роботи і процесу навчання;● Інноваційні комп'ютерні класи на базі мережевих терміналів;● Надсучасна лінгафонна лабораторія LanguaLab.
STEAM для вивчення природних наук, технологій, інженерії та математики:● Цифрові лабораторії Globisens для кабінетів фізики, хімії, біології та географії;● Робототехніка та обладнання для STEM-лабораторій;● Оснащення для багатофункціональних навчальних аудиторій.
Сповіщення та контроль:● Системи точного часу;● Системи озвучення та сповіщення, шкільне радіо;● Системи відеоспостереження та системи контролю управління доступом.
Професійний розвиток викладачів:● Навчальний центр SMART та його сертифіковані тренери готові навчити викладачів нюансам роботи з хмарною платформою для спільного навчання Microsoft Teams, Office 365, інтерактивними системами SMART та створення інтерактивних уроків в програмному забезпеченні SMART Learning Suite.
За роки своєї діяльності ми успішно виконали тисячі проектів різного ступеня складності, серед яких можна виділити:● оснащення більше 7 500 класів шкіл по всій Україні інтерактивними комплексами SMART;● комплексне обладнання «під ключ» нового корпусу Міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка;● оснащення лінгафонними лабораторіями Київського національного лінгвістичного університету, філологічного та економічного факультетів Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, Національного авіаційного університету;● оснащення лекційних аудиторій Інституту міжнародних відносин, Національного медичного університету України імені О. О. Богомольця;● постачання кабінетів фізико-математичного напряму (хімії, фізики, біології) у київські школи і ліцеї, а також більше 300 навчальних закладів по всій Україні.
В нашому товарному портфелі більше шістдесяти брендів AV та IT - світових лідерів галузі. З багатьма ми працюємо на умовах ексклюзивної дистрибуції (прямих поставок), завдяки чому маємо можливість запропонувати нашим Клієнтам кращу цінову політику.
Ми з радістю готові провести для Вас презентацію перелічених комплексів та обладнання, а також відповісти на будь-які Ваші питання.

ТОВ «ЛИТЕР-ІКТ»

+380 44 206 2154+380 67 232 7881au.retael%40tci_ofni01033, м. Київ, вул. Тарасівська 23/25,1 поверх

ТОВ «ЛИТЕР-ІКТ»

+380 44 206 2154+380 67 232 7881au.retael%40tci_ofni01033, м. Київ, вул. Тарасівська 23/25,1 поверх

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Або зателефонуйте нам(044) 206 21 54 / (067) 232 7881