067 232 78 81

UA

067 232 78 81

UA

РІШЕННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ

Ефективно працюють в рамках вашого навчального простору

Використовуйте інноваційні інструменти для трансформації вашого навчального центру

Інтерактивні панелі

Забезпечують спільну роботу в режимі реального часу, дозволяють працювати з контентом дотиком пальця, робити позначення в будь-яких документах електронними чорнилами, зберігати і відправляти напрацьоване учасникам через електронну пошту або месенджери.

SMART Board

SMART Board

HCTek

Donview

Newline

Newline

Програмне забезпечення

Дозволяє командам взаємодіяти з усіма видами динамічного контенту - зображеннями, PDF-файлами, файлами Microsoft Office®, веб-сайтами та відео. За допомогою застосунку учасники можуть зробити свій внесок у підключену інтерактивну панель зі своїх пристроїв так само легко, як і їх колеги безпосередньо на інтерактивній панелі.

SMART TeamWorks

SMART TeamWorks

Інсталяційні проектори

Під час навчального процесу з аудиторією від 8-10 осіб, виникає потреба у використанні великих екранів для відображення текстів, таблиць, графіків, зображень, відео та інше. У такому випадку допоможе сама доступна технологія отримання великого зображення – проектор з екраном певного розміру.

Panasonic

Panasonic

Acer

Acer

Barco

Barco

Скріншарінг системи

Дозволяють демонструвати на інтерактивній панелі чи великому екрані зображення робочого столу комп'ютера, ноутбука, планшета або смартфону без встановлення застосунків чи під'єднання кабелів. Якщо в презентації беруть участь декілька комп'ютерів, досить підключитися до кожного із них і зображення з'явиться на екрані.

Barco Clickshare

Barco Clickshare

Crestron Airmedia

Crestron Airmedia

Kramer VIA GO

Kramer VIA GO

Системи озвучення

Система озвучення необхідна для відтворення звукової доріжки відеоматеріалів та підсилення голосу, якщо приміщення досить велике. Враховуючи важливість правильного сприйняття звукової інформації під час навчання, для поліпшення розбірливості мови викладача або тренера, крім звичайного набору з підсилювачів та гучномовців, до системи входить цілий набір електронних «поліпшувачів» звуку. Також застосовуються вбудовані мікрофонні портали з керованою характеристикою спрямованості.

JBL

JBL

Bosch

Bosch

FBT

FBT

Залишились запитання?

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Або зателефонуйте нам(044) 206 21 54 / (067) 232 7881