067 232 78 81

UA

067 232 78 81

UA

Identity Management

Identity Manager допомагає підвищити операційну ефективність та результативність ІТ-департаментів, надаючи масштабовану та гнучку основу для управління ідентифікацією, що може впорядковувати інформацію про облікові записи в контексті Ваших унікальних бізнес-ролей та процесів. Це допомагає оптимізувати процеси створення та керування користувачами, дозволяє бізнесу керувати запитами на доступ та автоматизує процеси дотримання стандартів ідентифікації. Його можна розгорнути за лічені хвилини, а не за дні, використовуючи заздалегідь налаштовані правила використання та SaaS для розгортання в хмарі.

Виклики для бізнесу

Компаніям необхідні рішення, що автоматизують усі процеси, пов'язані з ідентифікацією на підприємстві - від ноутбуки до хмарних серверів, серед співробітників, підрядників, партнерів та клієнтів. Як результат - розумніша, ефективніша, більш керована інфраструктура, яка допомагає ІТ департаментам заощадити гроші, зменшити ризик несанкціонованого вторгнення та підвищити надійність сбереження ключової інформації.
Незалежно від того, розміщені програми на комп'ютерах на підприємстві чи в хмарі, керування ідентифікаційними даними та доступом користувачів до ключових ресурсів є критично важливою функцією для ІТ-департаментів, які зазнають все більшого тиску щодо скорочення операційних витрат, не знижуючи при цьому постійну відповідністі стандартам галузі щодо інформаційної безпеки. Вони також повинні ефективно вирішувати інші проблеми, такі як:

Зменшення ризиків

Захистіть критично важливі системи, додатки та інформацію від несанкціонованого доступу та використання.

Зниження витрат

Збільште ефективність та продуктивність, не жертвуючи безпекою

Збереження відповідності

Процеси ідентифікації відповідатимуть внутрішній політиці, правилам, та найкращим практикам інформаційної безпеки.

Підтримка нових бізнес ініціатив

Легко адаптуйтесь до нових рішень (наприклад віртуалізація та міграція сервісів в хмари) що відповідають вимогам бізнесу.

Огляд рішення

Identity Manager забезпечує уніфікований підхід до управління ідентифікацією користувачів протягом усього їх життєвого циклу та надання їм своєчасного, належного доступу до програм та даних.

Identity Manager може використовуватися для керування інформацією про особу в контексті унікальних бізнес ролей та процесів організації. Це допомагає оптимізувати створення та видалення користувачів, дозволяє бізнесу керувати запитами на доступ та автоматизує процеси дотримання ідентифікаційних стандартів. Identity Manager містить ряд функцій для керування окремими ідентифікаторами та правами їх доступу, а також задовольняє вимогам стандартів ідентифікаційних політик.

Identity Manager може збільшити операційну ефективність та продуктивність користувачів, одночасно зменшуючи навантаження та витрати на службу підтримки. Крім того, наш підхід до керування та адміністрування ідентифікаційними даними допомагає покращити вашу загальну позицію безпеки за допомогою послідовного, контрольованого методу управління діяльністю, пов'язаною з ідентифікацією, та платформою, яка допомагає контролювати дотримання норм.

Ключові функції

Створення та видалення користувачів

Автоматизація процесів створення, видалення та пдітвердження облікових записів протягом усього життєвого циклу користувача за допомогою гнучких робочих процесів.

Налаштування без додаткового коду

Потужні додатки ConfigXpress, PolicyXpress та ConnectorXpress, дозволяють налаштувати інфраструктуру управління ідентифікацією в зручному графічному інтерфейсі без написання додаткового коду.

Самостійний сервіс для користувачів

Надайте користувачам можливість керувати атрибутами власних облікових записів, скидати паролі та запитувати доступ до ресурсів, полегшуючи роботу ІТ-департаменту та зменшуючи навантаження на службу підтримки.

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Захист локальних та хмарних додатків

Забезпечуйте централізований контроль ідентифікаційних даних, користувачів, ролей та політик у локальних та хмарних додатках.

Легка інсталяція

Менеджер інсталяції та віртуальне середовище робить розгортання швидким та простим.

Illustration

Критичні відмінності

Ілюстрація зверху показує основні компоненти Identity Suite, включаючи можливості інеграції, робочі процеси та адміністрування ідентифікаторів Identity Manager. Портал самообслуговування надає інтуїтивно зрозумілий, спеціально розроблений для потреб бізнес-користувача, інтерфейс. Identity Manager представляє собою масштабоване рішення для автоматизації та вдосконалення багатьох процесів наскрізної ідентифікації. Гнучкий підхід дозволяє впроваджувати функціональність поступово, починаючи з тих областей та систем, де в цьому є найбільша потреба.

Зручний інсталятор спрощує процес розгортання стандартних ідентифікаційних процедур (скидання паролю, тощо).


Виберіть стандартні процеси, які вам потрібні, і основний додаток та політики будуть автоматично розгорнуті для Вас - прості та легкі в керуванні, без потреби в написанні додаткового коду для їх конфігурації та застосування.
Identity Manager також забезпечує інтеграцію з іншими рішеннями IAM, включаючи Identity Governance, Single Sign-On та Strong Authentication.

Компанія підтримує комплексний підхід до керування ідентифікацією, доповнюючи технологію комплексними послугами та освітніми пропозиціями. Компанія має досвід та перевірені методології, необхідні, щоб допомогти Вам впровадити систему керування ідентифікацією і приносити швидкі результати як в короткостроковій перспективі, так і в майбутньому.

Ключові переваги / результати

    Запобігання несанкціонованій діяльності в інформаційних системах
    Надання тільки необхідних прав доступу у відповідності з рольовою моделю
    Пряме керування доступами до інформаційних систем через заявки на доступ, що не потребують залучення служби підтримки
    Надання працівникам, підрядникам та партнерам доступу до необхідних їм програм у кілька кліків та автоматичне обмеження доступу одразу після їх деактивації/ по часу

Залишились запитання?

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Або зателефонуйте нам(044) 206 21 54 / (067) 232 7881