067 232 78 81

UA

067 232 78 81

UA

Лінійка продуктів neo

Ми записуємо та аналізуємо омніканальні комунікації

Пропонуємо до Вашої уваги сучасну платформу для запису і надійного збереження аудіо, відео та текстових комунікацій, що вирішує наступні завдання:

  Контроль якості роботи відділів продажу та служби підтримки клієнтів
  Більш детальна звітність щодо робочого процесу співробітників
  Збільшення ефективності сервісних процедур та продажів контакт центрів
  Збір інформації при врегулюванні конфліктних ситуацій з клієнтами
  Комплаєнс регулювання – превентивне визначення проблем в комунікаціях, потенційних елементів шахрайства, а також запобігання ситуацій, що можуть призвести до порушення законодавства, регулятивних норм, руйнування репутації, штрафів та ін.
  Обов'язкове збереження записів розмов у сферах, де це вимагається регулятором
  Зменшення витрат на системи запису та збереження комунікацій
  Переведення телефонних розмов у текстовий формат для подальшої поглибленої аналітики
  Захист інформації, та надійне збереження персональних даних
  Розширення функціональності існуючих традиційних телефонних систем (АТС) та IP-телефонії
  Розширення можливостей (робота із записами розмов, розпізнавання ключових слів, аналітика) до стандартних сервісів для клієнтів та партнерів в контакт-центрах, телеком-провайдерах
Illustration

Функціональність

Illustration

Склад продукту

Гнучка модульна система дозволяє отримати саме ту функціональність, яка Вам необхідна

1. EVOIPneo – основний модуль системи

Основний модуль системи, що забезпечує основні функції:● Багатоканальний запис розмов з АТС● Сценарії запису – налаштування запису за багатьма параметрами, включаючи окремі лінії, номери, час, тип дзвінків, ін. та запис за дією користувача● Збереження даних у власному форматі та додатково шифруються● Гнучка рольова модель, з розмежуванням прав доступу на програвання записів та інші функції● Включає інструменти POWERplay Pro, Web, Instant - клієнти для програвання дзвінків, записів екрану та інших записів

2. SCREENrec

Програмний продукт для запису зображення з екранів комп'ютерів операторів. Дозволяє зберегти всі дії оператора та програвати дзвінок синхронізовано з записом екрану, для зручного розслідування інцидентів, проведення навчань чи контролю якості. Також доступний плагін SCREENrec Audio, що дозволяє додатково записувати аудіо з комп'ютеру. Плагін SCREENrec scan дозволяє записувати відеодзвінки та вебінари.

3. Модуль запису чатів

Інструмент, що являє собою додаток до чат систем, і дозволяє записувати як всю історію чат сесій, так і робити це вибірково (за допомогою правил запису по часу або ж враховуючи учасників чату).

4. INSIGHTneo

Інструмент аналітики, що містить наступні функції:● Аналітика по записам - транскрипція розмови, маркування ключових слів, контроль виконання стандартів, автоматичні сповіщення про порушення● Аналітика записів екрану – індексація відео по програмам, що використовуються, аналіз активності користувачів, порівняння фактично витраченого часу з розкладом або іншими співробітниками● Система звітності – побудова списку дзвінків, з аналізом та можливістю виведення даних по KPI у вигляді графічних віджетів

5. Засоби міграції

Модуль, що дозволяє швидко перенести дані з уже існуючих застарілих системи запису.

Технологічні партнери

Система містить інтеграційні модулі, що дозволяють записувати аудіо та відео майже з будь яких систем, завдяки співпраці з провідними компаніями

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Опції інсталяції

Розгортання системи можливо як в інфраструктурі клієнта, так і в хмарі, з різними моделями оплати

Illustration

EVOIP neo

Розміщується у фізичному або віртуалізованому середовищі клієнта

Вся функціональність платформи у одному сервері

Гнучкі опції щодо збереження даних

Одноразове придбання без щомісячних платежів

Illustration

neo cloud

SaaS рішення

Розміщується у публічних/гібридних хмарних сховищах

Обслуговується розробником ПЗ

Сервіс по підписці

Illustration

neo CSSP

SaaS платформа

Розміщується у приватному хмарному сховищі у партнера (Літер-ІКТ)

Обслуговується партнером

Платформа по підписці

Переваги хмарного рішення

Illustration

Переваги системи

Heading photo

Універсальність

Вам більше не потрібно купувати та підтримувати систему запису для кожного каналу комунікації. Достатньо комплексного рішення neo, що забезпечить всю необхідну функціональність для запису та збереження комунікацій.

Heading photo

Зменшення витрат

Завдяки тому, що система тільки одна - суттєво знижуються експлуатаційні витрати і кількість персоналу, що необхідний для обслуговування та налаштування. А також зменшуються час і витрати на навчання по роботі із системою.

Heading photo

Потужна аудіоанлітика

Завдяки модулю аналітики Ви не просто зберігаєте дані, а маєте можливість обробляти їх в автоматичному режимі, підвищуючи якість деяких процесів компанії та зменшуючи завантаженість спеціалістів по контролю якості.

Heading photo

Сучасна відеоаналітика

Також доступна можливість аналізу записи екрану співробітників та контролю їх зайнятості та ефективності. Зокрема, це може бути особливо корисно для розуміння процесів та ефективності роботи співробітників контакт центру.

Heading photo

Потужність та ефективність

Завдяки сучасній архітектурі та використанню останніх кодеків для обробки аудіо і відео, об'єм даних значно менший за традиційні системи запису.

Heading photo

Безпека

Усі дані зберігаються у спеціальному форматі, та додатково шифруються задля забезпечення їх максимально надійного збереження. Також, завдяки системі контролю доступу та рольовій моделі Ви завжди контролюєте, хто та до яких записів може мати доступ.

Heading photo

Відмовостійкість

Є можливість налаштування failover серверу з безшовною інтеграцію і миттєвим переключенням на резервний сервер, одразу після виникнення збою у системі.

Heading photo

Інтегрованість

Майже будь-яка АТС може бути підключена до системи за допомогою існуючих модулів. Для отримання даних доступні API - інтерфейси для Java, C++, об'єктів COM, інтерфейс XML для керування записом, веб-сервіси. А при інсталяції чи використанні є можливість швидко перенести вже існуючі записи із старої системи запису.

ASC обирають

Ніщо не характеризує продукт так, як клієнти, що його використовують. Серед них:

Illustration

Залишились запитання?

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Або зателефонуйте нам(044) 206 21 54 / (067) 232 7881