067 232 78 81

UA

067 232 78 81

UA

РІШЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕГОВОРНИХ КІМНАТ

Простір, в якому інтегровані AV та IT системи допомагають організаціям, партнерам, колегам об'єднуватися і співпрацювати з будь-яких частин світу

Сучасне рішення для переговорних кімнат включає: інтерактивні панелі із застосунком для спільної роботи, систему озвучення і систему відеоконференції, для віддаленого зв'язку команд, систему резервування переговорних кімнат, для чіткого планування вашої роботи та інтуїтивну систему керування, що забезпечить всі нюанси управління обладнанням.

Інтерактивні панелі

Забезпечують спільну роботу в режимі реального часу, дозволяють працювати з контентом дотиком пальця, робити позначення в будь-яких документах електронними чорнилами, зберігати і відправляти напрацьоване учасникам через електронну пошту або месенджери.

Інтерактивна панель для переговорної кімнати

Програмне забезпечення

Дозволяє командам взаємодіяти з усіма видами динамічного контенту - зображеннями, PDF-файлами, файлами Microsoft Office®, веб-сайтами та відео. За допомогою застосунку учасники можуть зробити свій внесок у підключену інтерактивну панель зі своїх пристроїв так само легко, як і їх колеги безпосередньо на інтерактивній панелі.

SMART TeamWorks

SMART TeamWorks

Скріншарінг системи

Дозволяють демонструвати на інтерактивній панелі чи великому екрані зображення робочого столу комп'ютера, ноутбука, планшета або смартфону без встановлення застосунків чи під'єднання кабелів. Якщо в презентації беруть участь декілька комп'ютерів, досить підключитися до кожного із них і зображення з'явиться на екрані.

Barco Clickshare

Barco Clickshare

Crestron Airmedia

Crestron Airmedia

Kramer VIA GO

Kramer VIA GO

Відео-конференція

Відео-конференц зв'язок є зручним та ефективним інструментом об'єднання людей по всьому світу. Немає нічого швидше і простіше організувати зустріч на рівні ради директорів, менеджменту, співробітників або партнерів, клієнтів. Також це ідеальне рішення для корпоративного навчання.

Відео-конференції

Ми робимо переговори мобільнішими, ефективнішими, що дозволяє співпрацювати командам по всьому світі так само просто, як провести зустріч в одній кімнаті.

AVer

AVer

VHD

VHD

Avonic

Avonic

Система резервування переговорних кімнат

Плануйте OnLine та керуйте часом своєї переговорної кімнати одним дотиком безпосередньо на сенсорному екрані або за допомогою календаря Office 365, Exchange або G Suite.

Evoko

Evoko

Залишились запитання?

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Або зателефонуйте нам(044) 206 21 54 / (067) 232 7881