067 232 78 81

UA

067 232 78 81

UA

Гібридна аудиторія

Гібридна аудиторія, інтегрований клас або клас з розділеним відвідуванням – нова реальність і нові методи навчання

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Або зателефонуйте нам(044) 206 21 54 / (067) 232 7881

Для чого необхідна гібридна аудиторія у виші?

Ми створили це інноваційне рішення – Гібридна Аудиторія не тільки для тривалої боротьби вишів із COVID, а й тому, що освіта назавжди змінилася і потребує нового, більш гнучкого і персоналізованого підходу у навчанні із сучасними IT можливостями, без обмежень у часі і місці навчання. Гібридна аудиторія – це саме те рішення, що підтримає ваш навчальний процес при будь-якому карантині, так само, як це відбувається в вишах по всьому світі.

Гібридна аудиторія допомагає університетам побудувати захоплюючий навчальний процес для віддалених і змішаних моделей навчання під виклики часу. Гібридна аудиторія об'єднує в єдиний навчальний простір студентів, які знаходяться в аудиторії і на дистанційному зв'язку.

Всім престижним вишам світу гібридна аудиторія допомогла зберегти цілісність навчання для студентів в аудиторії і для віддалених, а також запровадити новий, інноваційний підхід вільного доступу до контенту та високу якість навчального процесу не залежно від місця розташування студента.

Гібридна Аудиторія

Загальні характеристики гібридної аудиторії

Гібридна аудиторія – це потужний комплекс інноваційного IT обладнання, професійного AV обладнання, програмного забезпечення і навчальних сервісів, що забезпечують студентам і викладачам відчуття живої енергетики, ніби всі знаходяться в одній класній кімнаті, аудиторії.

У гібридному класі створений безпечний, рівноправний, захоплюючий процес навчання і безпроблемний обмін навчальним контентом, який підходить як для віддалених, так і для тих студентів, хто знаходиться в аудиторії.

Використовуючи галереї відображення інформації можна створити свій унікальний формат роботи і надати можливість всім учасникам навчального процесу самостійно обирати необхідне зображення на головний екран свого пристрою.

Гібридна Аудиторія приклад

Найскладніше в організації гібридного навчання це приєднання до віддалених технологій навчання фізичного простору аудиторії. Необхідно, щоб:

● Маркерна дошка і всі навчальні матеріали були добре видно як в аудиторії, так і для віддалених студентів;● Викладач біля кафедри міг легко ідентифікувати будь-якого студента (навіть в масці);● Взаємодія викладача зі студентами в аудиторії і на дистанційному зв'язку була комфортною;● Всі студенти (в класі і віддалені) могли чути і бачити один одного;● Лекція була записана і завантажена на сервер закладу для можливості повторного перегляду.

Новий візуальний досвід для спільної роботи і навчання створюють сцени з ефектом віртуальної присутності. Кожен навчальний заклад може створити свою власну фонову тему з використанням айдентики навчального закладу.

Технологія створення гібридної аудиторії

Головний принцип гібридної аудиторії – це підтримка цілісності навчання для студентів в аудиторії і для віддалених слухачів, створення знайомого для всіх навчального середовища та взаємодія з викладачем віч-на-віч і забезпечення зорового контакту, як це відбувається в звичайній аудиторії.

Щоб створити цей досвід необхідно:

● Забезпечити відображення всіх слухачів на екранах аудиторії в тому числі під'єднаних по відеоконференції;● Встановити окремий екран на якому в автоматичному режимі буде відображено доповідача (викладача або студента), який говорить в мікрофон;● Встановити камери таким чином, щоб студенти на дистанційному зв'язку бачили ту саму картинку, начебто вони знаходяться в аудиторії і той контент, що транслюється на екрани;● Встановити інтерактивний монітор на кафедрі для взаємодії викладача зі всіма студентами;● Змонтувати інтерактивну панель з функцією білої дошки, доступу до інтернету та можливістю трансляції презентацій всім студентам, що приймають участь в лекції;● Забезпечити запис лекції разом з усім аудіо-візуальним контентом, що транслювався та надати доступ до запису всім учасникам одразу після кожної лекції.

Photo HBS

Також треба не забувати про програмне забезпечення, що допоможе викладачу не тільки інтуїтивно, без допомоги групи інженерів, керувати обладнанням, але й об'єднати велику кількість екранів, що відображають різну, необхідну для роботи інформацію.

В концепції гібридної аудиторії всі студенти, навіть ті, що знаходяться в аудиторії, повинні входити в відео конференцію зі своїх персональних пристроїв для участі в жвавих дискусіях. Студенти, що знаходяться в аудиторії, можуть використовувати навушники і взаємодіяти зі студентами в дискусіях за допомогою спеціального функціоналу.

Веб-камери, що розміщені в передній і задній частині аудиторії надають віддаленим студентам відчуття присутності, щоб віддалені студенти могли бачити викладача, дошку, контент і всю аудиторію.

Технологія створення гібридної аудиторії

Якщо Ваша аудиторія вже має мультимедійне обладнання (наприклад, проектор, екран, акустику і мікрофони, тощо), воно може бути об'єднане в інфраструктуру гібридної аудиторії.

Безумовно, для викладача робота в гібридній аудиторії буде новим досвідом навчання. Необхідно буде викладати одразу двом групам студентів – в аудиторії і віртуальній. Тому підготовка викладачів включає ознайомлення з новим фізично-віртуальним навчальним середовищем і практичне засвоєння доволі простого алгоритму, що забезпечить високу якість навчального процесу, спілкування, контроль спільної і індивідуальної роботи студентів, неначе всі знаходяться в одній аудиторії.

Готові замовити?

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Або зателефонуйте нам(044) 206 21 54 / (067) 232 7881