067 232 78 81

UA

067 232 78 81

UA

Комп'ютерний класІнформатика НУШ 5-9

Обладнання кабінетів інформатики згідно модельних навчальних програм НУШ 5-9 класів затверджених МОН наказом №795

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Або зателефонуйте нам(044) 206 21 54 / (067) 232 7881

Кабінет інформатики у форматі НУШ

Зміст навчального предмету інформатики 5-6 клас НУШ вибудовується в тому числі через формування компетентності з алгоритмізації і програмування з усвідомленням використання і створення інформаційних і комунікаційних технологій для себе і суспільства.

Ноутбук з дроном

Алгоритмізація і програмування яку починають в 5 класі, продовжуються в 6 класі з впевним повторенням і ускладненням навчально матеріалу та розширенням переліку робото технічних об'єктів (наборів) для здійснення програмованого руху на основі логіки блочного кодування і логіки синтаксису та елементів AI, комп'ютерного зору.
Для проведення уроків інформатики класи діляться на підгрупи, тому пропонований комплект відповідає діючим нормативним документам.

Склад та характеристики комплекту обладнання і ПЗ

1. Ноутбук TOSHIBA Dynabook Satellite Pro C50-H-12W

Ноутбук TOSHIBA Dynabook Satellite Pro C50-H-12W

Даний ноутбук повністю відповідає наказу МОН № 1440 від 02.11.2017 зі змінами № 458 від 27.04.2021, а також відповідає вимогам щодо закупівлі обладнання за проектом «Ноутбук кожному вчителю».

● Процесор: Intel® Core™ i3-1005G1(кількість фізичних обчислювальних ядер без використання технологій розподілу ресурсів між ядрами - 2; кількість потоків - 4; тактова частота - 1,2 GHz);● Технологія DDR4, частота 3200 MHz, об'єм пам'яті 8 Gb;● Жорсткий диск: SSD, об'єм пам'яті 128 Gb з інтерфейсом M.2 SATA;● Відеоадаптер: інтегрований (апаратна підтримка DirectX - версії 12; апаратна підтримка OpenGL - версії 4.5;● Дисплей: діагональ 15,6", максимальна роздільна здатність 1920 х 1080, IPS;● WEB-камера HD (720p);● Батарея: Кількість осередків батареї 2, енергетична ємність батареї 45 Wh;● Звуковий адаптер інтегрований (інтегровані мікрофон та динаміки);● Мережевий інтерфейс бездротової мережі: 802.11ac, agn (Dual Band);● Мережевий адаптер Ethernet: Gigabit Ethernet LAN (10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T);● Зовнішні інтерфейси: 2 порти USB Type A версії 3.0; 1 порт USB Type C версії 3.1; 1 Ethernet-порт (RJ-45); 1 порт HDMI; 1 порт для підключення гарнітури роз'єм під штекер TRS 3.5 mm (external Headphone (stereo) / Microphone combo socket);● Клавіатура повнорозмірна, 102 клавіши, інтегрована у корпус, латинсько-кирилична, з нанесеними літерами латинського (US International) та українського алфавітів;● Операційна система: попередньо встановлена ліцензійна операційна система (ОС) з безкоштовними оновленнями та україномовним інтерфейсом, Windows 10/11 Pro Education.

2. Робототехнічний прилад (набір) для здійснення програмованого руху на основі логіки блочного кодування і логіки синтаксису та елементів AI, комп'ютерного зору

В простий і цікавий спосіб учні дізнаються, що таке програмування, але не просто програмування, а програмування з реальним наочним результатом. Для цього як базу використовуємо спеціальні дрони, які розроблені для навчання і можуть літати у шкільному приміщенні.
Учні отримають високий рівень наочності при польотах на реальних моделях дронів, а при дистанційному навчанні зможуть випробувати свої програми в комп'ютерному тренажері для віртуальних польотів на LMS-платформі.

Робототехнічний прилад (набір)

Для досягнення високих результатів у навчанні не тільки в школі, а і в дистанційному форматі до складу комплекту входить такий засіб, як LMS-платформа – система управління навчанням.

Первинне ознайомлення з дроном. Учні зможуть:

● вивчити програмні конструктори для керування дроном;● дізнатися про комунікацію з дроном, яким чином він отримує і виконує команди програми;● освоїти початковий курс мови Python, яку будуть вивчати і використовувати надалі;● зрозуміти, як працює інтернет і як можна застосувати інструменти інтернету для керування дроном;● програмувати польоти дронів за допомогою Scratch, Python;● дізнатися, як працюють вебтехнології;● отримати початкові знання з мови JavaScript та спробують програмувати дрони з допомогою JavaScript;● зрозуміти основи комп'ютерних комунікацій.

Чому саме дрони?

● Магія дрона – це притягувати до себе погляд. Як тільки дрон підіймається в повітря, погляди всіх навколо направлені на нього.● Дрони допоможуть полюбити математику. Вони роблять абстрактний предмет більш доступним. Учні можуть обчислювати відстані, читати графіки та використовувати дані, щоб будувати траєкторії польоту дрона.● Дрони мотивують. Для будь-якого вчителя є знахідкою той інструмент, від якого учні відчувають мотивацію до навчання. Дрони прекрасно з цим справляються і дають низку позитивних емоцій.● Дрони прості й для викладачів. Вчитель може не бути експертом в усіх технологіях. Та керувати дронами легко навчитися вже після невеликого тренінгу.● Дрони - для різних шкільних предметів. Від збору та передачі інформації, від зйомок шкільного подвір'я до опрацювання аерофотознімків на уроках історії.● Стратегічно дрони – це індустрія, що дуже швидко розвивається. Кожен вчитель може бути впевнений, що передає технологію в руки своїх учнів, яка буде дійсно актуальною, коли вони почнуть працювати.

3. Бездротова комп'ютерна мережа Wi-Fi

Сучасний маршрутизатор, що відповідає новітньому стандарту Wi-Fi і загальній швидкості до 5400 Мбіт/с. Чудово впорається в навчальному класі з великою кількістю ресурсоємних завдань:

● робота з великою кількістю одночасно підключених пристроїв;● трансляція і переглядом стрімів;● відтворення відео в форматі 4K і завантаженням важких файлів.

Бездротова комп'ютерна мережа Wi-Fi

Готові замовити?

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Або зателефонуйте нам(044) 206 21 54 / (067) 232 7881